Znajdź produkt

>

Oferta Auto detailing

Poznaj gamę produktów, dzięki którym auta Twoje i Twoich klientów będą czyste na błysk!


Mamy dla Ciebie produkty takie jak aplikatory, gąbki, szczotki, ścierki z irchy oraz mikrofibry o różnym splocie, gęstości czy wielkości.

Dobra ściereczka to nie jest tylko dobra ściereczka.

To o wiele więcej:

  • oszczędność czasu,
  • oszczędność siły,
  • oszczędność Twojej pracy,
  • oszczędność środków chemicznych, których używasz.

Niektóre, niskiej jakości mikrofibry, nie chłoną poprawnie wody, zostawiając smugi, a inne rozpadają się podczas pracy. Dlatego wyeliminowaliśmy z oferty wszystkie produkty, które mogłyby utrudnić sprawną i bezproblemową pracę.

Oferta auto

Stwórz zestaw produktów do profesjonalnego sprzątania samochodu.


Sprawdź pełną ofertę sprzątanieOferta prezentacja

Dzięki naszym produktom Twoi klienci pokochają usługi, które wykonujesz dla ich samochodów.

Dokładnie wiemy z czym mierzy się Twoja firma zajmująca się profesjonalnym czyszczeniem aut, bo od lat tworzymy naszą ofertę produktów do auto detalingu na podstawie rozmów z naszymi klientami.

Wiemy, że czyszczenie samochodu wymaga wielu godzin pracy i wysiłku, dlatego w naszej ofercie znajdziesz mikrofibry, aplikatory, myjki syntetyczne i wiele innych produktów, które są odporne są na chemię, wodę czy tarcie.

Sprawdź naszą ofertę i wyposaż swój zakład w najtrwalsze produkty.

Wystarczy, że zamówisz nasze produkty i w krótkim czasie wzrośnie nie tylko zadowolenie wśród Twoich klientów, ale przede wszystkim, Twoje zarobki.

Poznaj produkty do auto detailingu

Certyfikaty

Potwierdzeniem naszych codziennych działań jest Certyfikat Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2015, jak również otrzymanie Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich na wyroby z irchy naturalnej.

KAJA
KAJA
KAJA
KAJA