Znajdź produkt

>

Firma Kaja-Jakubaszek sp. j.

Kaja-Jakubaszek sp. j. to pokoleniowa, rodzinna firma założona w 1990 roku przez człowieka, który z pasją oraz hartem ducha stworzył markę, za którą kryją się wysokiej jakości materiały, dobre rzemiosło i ciężka praca.

Przez ponad 30 lat umacnialiśmy swoją pozycję w branży czystości, tworząc przedsiębiorstwo zatrudniające osoby, które podzielają zamiłowanie do produkowania jakościowych artykułów na lata, jednocześnie obsługując naszych stałych oraz nowych klientów, na najwyższym, możliwym poziomie.

Pracujemy w zgranym i doświadczonym zespole, tworząc firmę godną zaufania. Cenimy sobie trwałe i długoletnie współprace, czego dowodem są kontrakty z klientami, trwające po 10, 15, a nawet 20 lat!

Sprzedajemy wysokiej klasy mikrofibry, gąbki do mycia samochodu czy irchy. Posiadamy własną szwalnię, dlatego jesteśmy w stanie wykonać projekty dopasowane do potrzeb klienta. Oferujemy produkty oraz akcesoria do profesjonalnego czyszczenia auta, auto detailingu i akcesoria do sprzątania. Regularnie wzbogacamy naszą ofertę o produkty dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Trzy filary, na których, z powodzeniem, budujemy biznes od lat.

jakość

Jakość

To bez wątpienia główny element naszej tradycji, źródło sukcesów i najważniejszy priorytet rozwoju. Wierzymy w to, że dostarczając na każdym etapie współpracy wysoką jakość, pomagamy zabezpieczyć potrzeby Twojej firmy.

trwałość

Trwałość

Za jakością idzie trwałość produktów. Zaopatrujemy w artykuły, które ułatwią oraz przyśpieszą codzienną pracę. Dzięki tym dwóm wartościom możesz zaoszczędzić czas, energię, będąc wyposażony w niezawodne i wytrzymałe produkty.

perfekcja

Perfekcja

Gwarantujemy obsługę klienta na każdym poziomie realizacji zamówienia. Zadbamy o wszystko: od odpowiedniego skompletowania zamówienia po terminową oraz szybką dostawę.

Wierzymy, że wspólnie stworzymy projekty, które wzniosą Twój biznes na wyższy poziom.

Stale rozbudowujemy gamę produktów, wprowadzając nowe wyroby z nowoczesnych materiałów.
Dbamy o estetykę oraz funkcjonalność opakowań.

ISO Potwierdzeniem naszych codziennych działań jest Certyfikat Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2015, jak również otrzymanie Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich na wyroby z irchy naturalnej.

Skontaktuj się z nami

by dowiedzieć się więcej na temat naszej współpracy.

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!


Do zobaczenia!

Katarzyna Majewska
z całą załogą KAJA-Jakubaszek

KAJA
KAJA
KAJA
KAJA